O nás

O spoločnosti DREKOTEC spol. s r.o.

Spoločnosť DREKOTEC spol. s r.o. vznikla v roku 2007 a nadväzuje na výrobné a obchodné aktivity od roku 2001. Od roku 2009 máme vlastné skladové priestory , v roku 2011 sme otvorili nové kancelárske priestory.

Od roku 2015 poskytujeme našim významným partnerom logistické služby. V roku 2013 sme sa stali slovenským distribútorom rybárskych kajakov Hobie. V roku 2014 sme otvorili obchod s rybárskymi potrebami. Od roku 2019 sídlia naše rybárske potreby vo vlastných priestoroch.

Ďalšou aktivitou našej spoločnosti sme sa zamerali na potrebu relaxácie a oddychu po práci. Rybačka sa stala naším hobby. A keď sme objavili na rybárskej výstave v zahraničí šľapacie kajaky značky Hobie a vyskúšali nové dimenzie lovu rýb, naše hobby prerástlo do veľkého nadšenia, ktoré smerovalo k získaniu postu distribútora kajakov tejto značky na Slovensku a následne, v roku 2013, do otvorenia maloobchodnej predajne rybárskych potrieb 3Fish.

Významní partneri spoločnosti

Hlavným výrobným artiklom spoločnosti je výroba a distribúcia atypických paliet. Medzi našich dôležitých odberateľov patrí PROTHERM PRODUCTION s.r.o. so sídlom v Skalici. Dlhodobo spolupracujeme aj s významnou spoločnosťou VAILANT GROUP, pre ktorú dodávame atypické palety a baliaci materiál. Výzmanmými partnermi sú aj spoločnosti POLYVLIES Pata, NTL LOGISTIC Holíč a PANFLEX Vrádište.

V čom sme jedineční

  • tovar vychystávame podľa požiadaviek zákazníka v rámci denných dodáviek tovaru
  • máme vlastnú dopravu
  • pracujeme v režime "Just In Time"
  • skladovú zásobu držíme priamo vo výrobe formou tzv. konsolidačného skladu
  • Poskytujeme logistické služby

Pre viac informácií o našich produktoch, službách alebo o spoločnosti DREKOTEC nás neváhajte kontaktovať.